neděle 27. června 2021

Nové regálky podruhé

 

Do industriálních regálků z Ikei jsem se tak nějak zamilovala a už jsou doma další. Stejný, jako je na terase a v jídelně, našel nový domov v obýváku. Ten z terasy, až skončí sezóna, poputuje do kuchyně. Nedalo mně to a už jsem vyzkoušela, jak mu to tam bude slušet.  


V obýváku starý regálek, který manžel vyrobil na hračky a později se do něj odkládalo kde co, nahradil další nový kousek. Také z Ikei. A jen tak mimochodem: Mé dny jsou stále hektické a na blogování moc času nezbývá. Doufám, že o prázdninách už se i mé tempo zpomalí a budu mít víc času na sebe a na to, co mě baví. 

Asi je to věkem, ale dost mě vzaly události posledních dní. Nechápu to. Na co všechno si budeme muset zvyknout a bojovat s tím? Obzvlášť je to citlivé, když v postižené oblasti máte známé. Zdravíme Jakuba a jeho rodinu, přejeme mu pevné nervy a brzký návrat do normálu. Myslíme na vás. 


20 komentářů:

 1. Jituško,regály se mně moc libí a slušet jim to bude asi všude.Myslím,že budu o něčem podobném uvažovat.
  Také mě to,co se stalo dost vzalo,neumím si to vůbec představit a všechny ty lidi obdivuji,jak se s tím vypořádávají.
  Měj hezké dny

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jituli, máš pravdu... kam je postavím, tam se mně líbí :-)
   Neteřin přítel je z Lužice a o to je to citlivější, když znáš konkrétní lidi, které to postihlo. Snad bude brzy dobře.
   Krásný večer. Jitka

   Vymazat
 2. Jitko, regály jsou krásné a já čím dál víc uvažuju, jestli nějaký nekoupit taky. A to jsem velký odpůrce otevřených polic (nesnáším utírání prachu :)).
  Měj se krásně

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Stáňo, to jo, to ještě zvaž. Na černém laku je prach pěkně vidět :-)
   Měj se hezky. Jitka

   Vymazat
 3. Jituško, tak já regálky stále ne, a tak by se hodil na terasu i jinde. Vypadají fakt skvěle.
  Moc ti přeji klidné dny, ty hrůzy taky nemohu vydýchat a to vidím jen obrázky.
  Moc tě zdravím, Helena

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Helenko, jsem ráda, že jsem tě inspirovala.
   Je neuvěřitelné, kolik se schází financí na pomoc postiženým vesnicím. Doufám, že to přispěje k lepší náladě, i když to bude trvat delší dobu. Není co závidět.
   Přeji ti pohodový večer. Jitka

   Vymazat
 4. Jituško, již minule jsem si říkala, že by se mi regálky také hodily, ještě jsem se nedostala k nákupu. Měj klidný nový týden.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Marti, ano vzpomínám si. Regálky se hodí vždycky :-)
   Pěkný týden. Jitka

   Vymazat
 5. Regálky jsou hezké, ale já nejsem zrovna příznivcem takhle volně loženého skla a porcelánu. Asi možná proto, žen jsem odmala vyrůstala v bytě, kde nebylo nějak zrovna moc místa a když, tak se muselo využít pro věci dvou rodin. Babičky a dědy a našich a potažmo mých, a to vše ve dvoupokojovém bytě. V panelákových bytech taky moc místa nebylo, i když v tom druhém ano, jenže tam zas veškerá volná místa zabrala akvária, což byl mužův koníček. A tady v domě bych musela od základu předělat všechno, vyházet starý nábytek a nakoupit nový, a hlavně se zbavit všeho zvířectva. A k to nemám pochopení muže, ani finance a zvířat bych se nezbavila.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Vendy, já mám celkem dost věcí za dvířky, tak tady je to ještě v únosné míře, ale je fakt, že utírat prach týdně se musí. Ještě že mám pomocníky :-)
   Jitka

   Vymazat
 6. Regálky se mi tedy líbí moc a určitě bych ho měla kam dát. Jen bohužel Ikeu mám daleko, takže zatím si musím nechat zajít chuť.
  Přeji klidné dny !
  Hanka

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Hani, dají se i poslat, ale dopravné je tedy na můj vkus dost drahé. Tak třeba budeš mít cestu ...
   Pěkný večer. JItka

   Vymazat
 7. Jituš, takové regály se vždycky hodí...Taky jsem ze všech událostí smutná...Měla jsem jet o víkendu s naší Jani na jižní Moravu na víkend, ale nechaly jsme to propadnout. Nějak jsme obě cítily, že bychom se nedokázaly radovat, když o dvacet kilometrů dál lidé přišly o své domovy ...Raději jsme poslaly nějakě peníze na pomoc a zůstaly doma. Lenka
  www.babilenka.cz

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Leni, je to těžká situace. Hlavně na psychiku je to nápor, pro všechny. Bude to chtít čas a bude zase dobře. Jen je to takový zdvižený prst, co všechno se u nás může stát.
   Příjemný večer. Jitka

   Vymazat
 8. Regálky jsou pěkné, hodí se tam k vám. Na Moravu myslím moc, je to strašná situace. Stačí chvíle a vše je jinak. My se tu radujeme z běžných věcí a tam nemají střechu nad hlavou. Tak jsme taky pomohli alespoň finančně.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Evi, je to to nejmenší, co můžeme udělat. Každý den poslouchám v rádiu, co potřebují a teď už jen řemeslníky a materiál. Tak snad seženou ochotné a šikovné.
   Měj se hezky. Jitka

   Vymazat
 9. i vše v regálku je moc hezké...Sv.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Světlanko, děkuji. Pečlivě jsem vše vybírala z domácích zdrojů.
   Krásný večer. Jitka

   Vymazat
 10. Jituško, to je moc krásné ty regály. Ikeu miluju a krásně je máš nadekorované. Krásné prázdninové dny přeju.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Haničko, děkuji za milá slova a i já vám přeji pohodové prázdniny, bez komplikací.
   Jitka

   Vymazat

Děkuji za vaše komentáře.